PROVOZOVATEL INTERNETOVÉHO OBCHODU WWW.kryptotriko.CZ


Miroslav Petrů
sídlo firmy: Na Dílech 310, Jablonné n. Orl., PSČ: 561 64
IČO: 72008989
Kontakt: e-mail: shop@kryptotriko.cz
mobilní telefon: +420 605 184 127

Č. účtu: 2700073517 / 2010, VS = č.objednávky – pro ČR


2300073518 / 2010, VS = č.objednávky – pro SR
IBAN: CZ4220100000002300073518
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

V našem internetovém obchodě může nakupovat každá osoba, která souhlasí s našimi obchodními podmínkami a reklamačním řádem. Osobní data našich klientů získaná při registraci jsou chráněna ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí níže uvedenými obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné.


OBCHODNÍ PODMÍNKY

 1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, bezpečnostními předpisy, reklamačním řádem. Objednávky obsahující nedostatečná nebo viditelně nesprávná data mohou být zrušeny.

 2. Omylem odeslanou objednávku je možno bez udání důvodu zrušit do 2 hodin, a to telefonicky nebo e-mailem (shop@kryptotriko.com nebo telefonicky na č. +420 605 184 127. V případě odstoupení od smlouvy (po 2 hodinách nebo po vyexpedování zboží), bude kupujícímu účtován storno poplatek pokrývající výdaje za poštovné a balné.

 3. Žádáme Vás, abyste ve svém vlastním zájmu do objednávkového formuláře uváděli přesné a pravdivé údaje. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás prosím kontaktujte. Prodejce si též vyhrazuje právo telefonicky kontaktovat zákazníka pro ověření nebo upřesnění objednávky (chybějící nebo nepřesné údaje, zboží u dodavatelů dočasně nedostupné atd.).

PLATEBNÍ A DODACÍ PODMÍNKY

 1. Platbu za zboží provede zákazník v souladu s dodacími podmínkami, a to buď převodem na účet uvedený v e-mailu, potvrzujícím objednávku, nebo při dodání zboží na adresu zákazníka.

 2. Všechny ceny uváděné u zboží v našem internetovém obchodě, jsou ceny konečné. (nejseme plátci DPH).

 3. Provozovatel si vyhrazuje právo měnit ceny zboží ve svém elektronickém obchodě. Dojde-li mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy cena uvedená v uskutečněné objednávce. Měnit ceny na již uzavřených, potvrzených objednávkách není možné.

 4. Prodej do vyčerpání zásob. Chyby a omyly v textu a ve vyobrazení jsou vyhrazeny.

 5. Není-li uvedeno jinak, místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce.

 6. Ke každé dodávce zboží je přiložen daňový doklad, který slouží i jako dodací a záruční list.

 7. V případě nepřebrání zboží zákazníkem z jiného důvodu, než poškozené či neobjednané zásilky, vzniká dodavateli nárok na úhradu poštovného a balného v plné výši.

CENÍK DOPRAVY

Č. účtu: 2700073517 / 2010, VS = č.objednávky – pro ČR

2300073518 / 2010, VS = č.objednávky – pro SR

 

PRO ČR

Česká pošta:
Česká pošta, platba převodem na účet: 79,- Kč
Česká pošta, platba dobírkou: 119,- Kč

PRO OSTATNÍ ZEMĚ EU

Česká pošta:
Česká pošta, platba převodem na účet …........................................................ 195,- Kč

DODACÍ LHŮTA, POŠTOVNÉ A BALNÉ

 1. Objednané zboží, není-li dohodnuto jinak, zasíláme v termínu uvedeném u konkrétního zboží inzerovaném v e-shopu, a to výhradně Českou poštou.

 2. V případě, že objednané zboží nelze v uvedeném termínu odeslat, bude kupující do 1 dne od zaslání objednávky na tuto skutečnost upozorněn a lhůta pro dodání zboží bude po dohodě s ním prodloužena.

REKLAMACE, VÝMĚNA ZBOŽÍ

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby).

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u konkrétního výrobku uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Reklamaci v záruční lhůtě nelze uplatňovat v těchto případech:

 1. Poškození výrobku při přepravě (nutno reklamovat u přepravce).

 2. Vady vzniklé nesprávným použitím výrobku.

 3. Vady vzniklé nesprávným skladováním výrobku.

 4. Vady vzniklé působením přírodních živlů.

 5. Vady vzniklé používáním výrobku v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci nebo na obalu výrobku.

POSTUP PŘI REKLAMACI

 1. Informujte nás o reklamaci co nejdříve, e-mailem nebo telefonicky. Nebo můžete využít náš reklamační formulář. Vrácené zboží zaslané na dobírku nepřijímáme.

 2. Zboží zašlete jako doporučený balík na naši (v hlavičce uvedenou) adresu.

 3. Do zásilky přiložte popis reklamace, kopii daňového dokladu, Vaši adresu, mail a telefon - a číslo Vašeho účtu (nebo doručovací adresu) pro vrácení peněz. Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 pracovních dnů od jejího vzniku.

 4. V případě oprávněné reklamace vracíme jak uhrazenou částku za dodané zboží, tak i náklady na poštovné.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží (dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.). Pokud se tak kupující rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek opotřebení a v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží, vrátí prodávající zákazníkovi odpovídající částku za zboží. Náklady spojené s dopravou zboží se v tomto případě nevracejí. Vrácené zboží zaslané na dobírku nepřijímáme. Nevyzvednutí objednaného zboží není odstoupení od smlouvy.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším obchodním postupu.

Veškeré nezaplacené pohledávky (nepřevzaté objednávky či včas neuhrazené objednané zboží), budou postoupeny k právnímu vymáhání včetně všech nákladů s tím spojených. V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů uveřejňujeme údaje majitelů nezaplacených pohledávek na webových stránkách www.centralniregistrdluzniku.cz.

OSTATNÍ PODMÍNKY

Ostatní zde neupravené podmínky prodeje a nákupu se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku (fyzické osoby) a obchodního zákoníku (firmy).
Tyto obchodní podmínky pro tento e-shop jsou platné od 1. 10.  2013.

Vaše cookies data nesbíráme.